Moje modelki o mnie

Marta D.: Iza ma niesamowity i naturalny dar przełamywania barier. Jest profesjonalistką z ogromną pasją, przed którą otwierasz się, sam nie wiedząc jak i kiedy. Całe skrępowanie, niezręczność podczas fotografowania znika i zamienia się w niezwykłą przygodę, czego wynikiem są piękne, naturalne zdjęcia. Zdjęcia, które zatrzymały w sobie te emocje i siłę na której mi zależało a jednocześnie są zdjęciami innymi – takim, do których się wraca i za każdym razem widzi coś nowego, innego, ulotnego zamkniętego w każdym kadrze. Iza – dziękuję.

Lidka: Iza to bardzo ciepła i ciekawa ludzi osoba. Dzięki swojej otwartości z łatwością udaje jej się dostrzec to, co najgłębiej tkwi w człowieku. Podczas spotkania Izka stwarza warunki wzajemnego zaufania i komfortu, co pomaga oswoić się z obiektywem. Polecam przeżycie sesji z Izą…będziecie pozytywnie zaskoczeni co uchwyci, ja byłam 🙂

Jasi: Fueron para mi algunas horas sorpreendentes, uno momento muy agradable. Mirando el resultado de la sesion de fotos queda evidente que a cada „clique” jo fui entrando poco a poco en la propuesta de Iza aproximandome de mi propia belleza natural, espontânea. Espero que pueda repetir esta super espa experiencia! 

Marta N.: Jedyna osobą, która mnie fotografowała w dojrzałym życiu, był  mój mąż. Bałam się sesji z Izą, ale Jej propozycja była kusząca…Co mogę powiedzieć- bardzo się cieszę, że się odważyłam! Nie wiadomo kiedy Iza wytworzyła bardzo intymny klimat, ciepłą atmosferę, dzięki której czułam się zrelaksowana i kilka godzin na plaży były jak zabawa  ze starą, dawno nie widzianą znajomą.! Zdjęcia, które były efektem tego letniego poranka zadziałały, jak balsam. Poczułam się piękną kobietą, która czasem wątpi w siebie. Do dziś patrzę na nie na poprawienie humoru.
Dziękuję Ci Iza za tą niezwykłą terapię, a Wam Kobiety polecam gorąco sesję z tym fotografem!!!

Nina: Iza robiła mi sesję w bardzo trudnym dla mnie momencie życia. Zmagałam się wtedy z doświadczeniem straty i stanęłam w punkcie, w którym musiałam zacząć układać sobie życie na nowo. W trakcie sesji pojawiło się we mnie wiele emocji. Smutek, złość, ale i radość. Iza w niezwykle delikatny sposób uwieczniała moje uczucia, nie przekraczając granic, by za wszelką cenę mieć świetny kadr. Świetne w pracy z nią jest również to, że ma niesztampowe pomysły na zdjęcia, ciągle szuka i kombinuje. Jest niezwykle kreatywna. Z przyjemnością stanę przed jej obiektywem ponownie, żeby uwiecznić kolejny etap w życiu! 🙂

Marta G.: Praca z Izą jest wyjątkowym przeżyciem. To nie jest „robienie zdjęć”. To jest poszukiwanie prawdy, głębi, wrażliwości. Jej czułe oko i zdecydowany charakter dają poczucie bezpieczeństwa, zaopiekowania i pełnego profesjonalizmu. Warto wybrać się na tę przygodę razem z Izą.

Karolina: Na sesji, dzięki Twojej pracy, udało mi się wyjść poza moje codzienne „ja”. To było w pewnym sensie terapeutyczne doświadczenie 🙂 I zdjęcia, na których lubię samą siebie. Dziękuję!